O nas

Sebastian Derdowski  lek.dent.

Ukończyłem studia medyczne-stomatologiczne na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu w 2004 roku. Następnie odbyłem roczny staż w  Centrum Medycznym Polmed w Starogardzie Gdańskim zakończony w 2006 roku Lekarsko-Dentystycznym Egzaminem Państwowym.

Posiadam również dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Biologia molekularna  na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W latach 2005-2011 pracowałem równolegle w Przychodni Stomatologicznej Stomadent i Centrum Medycznym Polmed w Starogardzie Gdańskim na stanowisku lekarz dentysta.

Z Elblągiem jestem związany od 2008 roku, gdzie przez okres jednego roku pracowałem jako stomatolog w Spółdzielni Pracy Medyk.

Od 2010 roku prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Elblągu, w którym świadczę usługi w zakresie stomatologii ogólnej i protetyki z rehabilitacją.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.