O nas

Zdjęcie główne #35 - O nas

Sebastian Derdowski  lek.dent.

Absolwent studiów medyczno-stomatologicznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz studiów magisterskich na kierunku Biologia molekularna na Uniwersytecie w Toruniu.

Od 20 lat prowadzi praktykę stomatologiczną, będąc na bieżąco z nowoczesnymi trendami w stomatologii i protetyce. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i konferencjach.

Posiada ukończone kursy pedagogiczne na Uniwersytecie w Toruniu, dzięki którym podchodzi indywidualnie i z troską do każdego pacjenta, zarówno do tego najmłodszego jak i najstarszego.

Uczestnik m.in.certyfikowanych kursów organizowanych przez Academy of Gerber Method w Szwajcarii obejmujących diagnostykę, rehabilitację i projektowanie uzupełnień protetycznych wg opatentowanej metody Gerbera.  

Posiada  Autoryzację Gerber Condylator potwierdzającą osobiste kompetencje w leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych metodą prof. A.Gerbera.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.