O nas

Default photo

Sebastian Derdowski  lek.dent.

Ukończyłem studia medyczne-stomatologiczne na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu w 2004 roku. Następnie odbyłem roczny staż w  Centrum Medycznym Polmed w Starogardzie Gdańskim zakończony w 2006 roku Lekarsko-Dentystycznym Egzaminem Państwowym.

Posiadam również dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku Biologia molekularna  na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W latach 2005-2011 pracowałem równolegle w Przychodni Stomatologicznej Stomadent i Centrum Medycznym Polmed w Starogardzie Gdańskim na stanowisku lekarz dentysta.

Z Elblągiem jestem związany od 2008 roku, gdzie przez okres jednego roku pracowałem jako stomatolog w Spółdzielni Pracy Medyk.

Od 2010 roku prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Elblągu, w którym świadczę usługi w zakresie stomatologii ogólnej i protetyki.

W latach 2014-2016 uczestniczyłem w certyfikowanych kursach organizowanych przez Akademy of Gerber Method w Szwajcarii obejmujących diagnostykę, rehabilitację i projektowanie uzupełnień protetycznych wg opatentowanej metody Gerbera.  

W 2017 roku uzyskałem Autoryzację Gerber Condylator potwierdzającą osobiste kompetencje w leczeniu dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych metodą prof. A.Gerbera.

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.